Iwona:

wokal, instrumenty klawiszowe, skrzypce

Uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Świetnie śpiewa, równie dobrze gra na skrzypcach. Wkłada cale swoje serce w każdy występ sceniczny. I oczywiście dodaje uroku naszej grupie!

Boguś:

wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon.

Zawsze uśmiechnięty, odpowiedzialny i w pełni zaangażowany. Dopracowuje utwory, czuwając nad całością. Długie godziny spędzone przy klawiszach owocują profesjonalną jakością wykonywanych utworów.

Romek:

wokal, gitara, prowadzenie imprezy

Odpowiedzialny za dobrą zabawę i uśmiech na twarzach gości. Mnóstwo pomysłów, a w pracy pełna kontrola i zaangażowanie. Do jego zadań należy odpowiedni dobór repertuaru i zachęcenie gości do zabawy.

Dzięki swoim umiejętnościom możemy zaoferować również oprawę muzyczną podczas ślubu kościelnego (skrzypce) jak i w czasie tradycyjnych wyprowadzin (akordeon i skrzypce). Na Państwa życzenie prowadzimy wspólne śpiewanie przy stołach (muzyka biesiadna) przy akompaniamencie akordeonu, skrzypiec i gitary. Dzięki obsłudze muzycznej wielu wesel, bali i zabaw tanecznych nabraliśmy ogromnego doświadczenia, którym chętnie się z Państwem podzielimy aby Wasza impreza była niezapomniana. Podczas zabawy utrzymujemy bezpośredni kontakt z jej uczestnikami, co pomaga stworzyć swobodną i miłą atmosferę wśród obecnych. Prezentujemy wysoką kulturę osobistą, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności.
Fakt, iż nie spożywamy alkoholu w trakcie imprezy potwierdza że podchodzimy do każdego zlecenia poważnie, szanując swoich klientów i czynimy wszystko, by spotkanie z naszym zespołem zapadło na długo w pamięci wszystkich gości. Występujemy głównie na terenie naszego kraju, ale przyjedziemy wszędzie tam gdzie zostaniemy zaproszeni. Repertuar prezentowany przez nasz zespół zawiera największe przeboje krajowe i zagraniczne od lat 60-tych do współczesnych. Śpiewamy w języku angielskim, włoskim, francuskim i oczywiście polskim. Utwory dobieramy w zależności od charakteru imprezy, wieku i życzeń gości. W krótkich przerwach odtwarzamy muzykę mechaniczną.
Zapewniamy:
- najlepszej jakości instrumenty klawiszowe firmy Roland;
- nowoczesny system nagłaśniający o wysokiej jakości brzmienia firmy Yamaha;
- mikrofony firmy Shure;
- profesjonalne wykonywanie utworów- prowadzenie zabaw;
- kontakt z uczestnikami zabawy- doskonałą atmosferę i świetną zabawę.
Aktualny PageRank strony supertrio.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO